Лицензия НБУ № 98 от 07.11.2011
Контакты
Инвест банк2
WEB-invest (частным клиентам)
Заказать карту online
iPay перевод средств

  Опрос

  Какие услуги банка Вас интересуют?
  Депозиты
  Кредиты
  Пластиковые карты
  Акции банка
  Тарифы банка
  Список банкоматов и филиалов
  Денежные переводы
  Услуги для юридических лиц
  Финансовые показатели
  Вакансии
  Другие варианты ответа
  ПАО «КБ «Инвестбанк», ../../../news/ru/406/,.html 2018-01-19 22:03:58

  Початок процедури припинення Діяльності депозитарної установи

  02 Февраля 2017

  Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Інвестбанк» (код ЄДРПОУ 20935649, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, буд. 2 Б, тел. 0487282823, [email protected]), повідомляє про початок процедури припинення Діяльності депозитарної установи.

  Емітентам, які уклали з ПАТ «КБ «Інвестбанк» договори про відкриття/обслуговування рахунків, відповідно до вимог пункту 12 розділу V Положення про порядок забезпечення існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22 січня 2014 року № 47, необхідно обрати нову депозитарну установу для відкриття/обслуговування рахунків власників.    

  Депонентам, які уклали з ПАТ «КБ «Інвестбанк» договори про відкриття/обслуговування рахунків в цінних паперах, необхідно закрити рахунки в цінних паперах, що обслуговуються відповідно до цих договорів. У разі незакриття рахунків протягом 60 календарних днів з дати початку припинення Депозитарною установою депозитарної діяльності, цінні папери, права на які обліковуються на таких рахунках будуть надалі обліковуватися на рахунку в цінних паперах, який залишається після припинення Депозитарною установою депозитарної діяльності, в системі депозитарного обліку Центрального депозитарію, для обліку цінних паперів депонентів, що не закрили свої рахунки в установленому порядку. Управління цим рахунком здійснюватиме уповноважений на зберігання.

  Виконання операцій за рахунками в цінних паперах буде призупинено до моменту звернення цих власників до уповноваженого на зберігання щодо переказу належних їм цінних паперів до обраної ним депозитарної установи.

  Главный офис

  Украина, г. Одесса, ул. Большая Арнаутская, 2Б

  (048) 722 21 44

  [email protected]

  Skype: Skype MeT!

  Курсы валют

  Invalid sql query : select NBURatesExchange from tblnburates_data left join tblnburates on NBURateID = NBURatesDataNBURatesRef where (NBURateDate = '2016-12-08') and (NBURatesDataCurrencyRef = ) === You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 8
  ПАО "КБ "Инвестбанк" на 08.12.2016
  ВалютаПокупкаПродажаНБУ